TÜRKİYE'NİN HER KÖŞESİNDE!

Ürün yönetiminden, pazarlamasına,, insan kaynaklarından müşteri hizmetlerine,
uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

KEY TEKNOLOJİ

Bilgi ve İletişim Teknolojileri sektörünce tüketici dostu yaklaşımı ile ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve fiyat avantajı ile ilk tercih dilen marka olarak toplumun gelişmesi için hizmet etmektir.

KEY Teknoloji , başta bilgi ve iletişim teknolojileri sektörü olmak üzere farklı iş kollarında 30 yılı aşan tecrübesi olan girişimciler tarafından, 2014 yılında kurulmuş ve alanlarında uzman kadroya sahip bir şirkettir.

KEY Teknoloji, KTOOLS markası ile 1000’den fazla çeşitli mobil cihaz aksesuar ürünlerini, Türkiye’nin her bölgesindeki 4.000 ‘den fazla satış noktasına ve kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ulaştırarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaktadır.

Neden KEY TOOLS?

Yenilikçi, dinamik ve uzman takım

4000’den fazla bayimiz, Türkiye’nin dört bir yanına teknolojik çözümler sunmakta, kalite konusunda kendini kanıtlamış markalarımız ile tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Key Teknoloji ürünleri, insanların aksesuar ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda hayatı kolaylaştırmaktadır.

Ürün yönetiminden, pazarlamasına, insan kaynaklarından müşteri hizmetlerine uzman kadromuzla Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekteyiz.